کاسه نمد سنگ شکن که در مواد سیال ماشین شناور است

لبه گرد و غبار : از رسیدن ذرات به لبه آب بند جلوگیری می کند.
لبه آب بندی : آب بندی پویا و استاتیک را تضمین می کند.
مورد فلزی : محفظه فلزی از مهر و موم محور چرخشی پشتیبانی می کند و از ثبات ساختاری اطمینان می دهد.
فنر : مارپیچی شکل، فشار ثابت را تضمین می کند و نیروی بهینه را به شفت حفظ می کند.

نکاتی که باید هنگام انتخاب کاسه نمد سنگ شکن در نظر گرفت.

شرایط عملیاتی مانند دما، موقعیت، اندازه، فشار و سرعت محور موتور تا حد زیادی تعیین می‌کند که کدام ترکیب روغن بند برای هر کاربرد فردی مناسب‌تر است.

برخی از نکاتی که در هنگام انتخاب این جزء باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

دما: دمای محیط درزگیر روغن عامل اصلی تعیین کننده ترکیب کاسه نمد سنگ شکن است. به طور کلی، طیف وسیعی از دمای تنظیم شده برای آن ماده بهینه است. اگر محیط کار خیلی سرد باشد، آب بندی ممکن است شکننده شود و در دماهای بالا، مواد آب بند ممکن است خاصیت ارتجاعی بیشتری از خود نشان دهند و نشت کنند.
فشار: با افزایش فشار، بار شعاعی و اصطکاک لبه آب بندی در تماس با شفت افزایش می یابد. مانند دما، هر کاسه نمد سنگ شکن دارای فشار توصیه شده برای عملکرد بهینه است. فشار بیش از حد باعث می شود که آب بندی ها سریعتر فرسوده شوند و در نتیجه عمر کمتری داشته باشند.
سرعت شفت: سرعتی که در آن یک کاسه نمد روغن می تواند به طور موثر عمل کند به شرایطی که قبلاً مشخص شده است و همچنین طراحی خود مهر و موم بستگی دارد. برخی از طرح‌ها طیفی از حداکثر سرعت‌های محیطی را مجاز می‌کنند و بنابراین برای قطرهای بزرگتر شفت مناسب‌تر هستند. سرعت های کمتر و بالاتر از محدوده توصیه شده می تواند باعث اصطکاک شود و در نتیجه بر مواد آب بندی تأثیر بگذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.