گروه بازرگانی بیردکو
شنبه - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری بیردکو / فروش ساعت دیواری طرح چوب قدیمی

فروش ساعت دیواری طرح چوب قدیمی

ساعت دیواری طرح چوب قدیمی در بازار ایران از فروش بسیار خوبی بهره می برد. تنوع طرح و رنگ در ساعت دیواری چوبی بسیار زیاد است و همین موضوع سبب شده تا روز به روز شاهد افزایش میزان صادرات آن در کشور های مختلف باشیم.

مواد اولیه ای که برای ساخت ساعت دیواری طرح چوب قدیمی نیاز است در ایران به وفور پیدا می شود. همین موضوع کافی است که ایران یکی از قطب های تولید ساعت دیواری طرح چوب قدیمی در جهان باشد. شرکت های تولیدی ایران نیز علاوه بر این که مواد اولیه با کیفیت در اختیارشان قرار دارد از ماشین آلات با کیفیتی هم برای تولید محولات بهره می برند  به همین دلیل یکی از با کیفیت ترین ساعت هایی که در جهان تولید می شود تولید ساعت دیواری طرح چوب قدیمی ایران در ایران است.

ساعت دیواری طرح چوب قدیمی

میزان استقبال از خرید ساعت دیواری طرح چوب قدیمی سبب شده تا یکی از پر فروش ترین ساعت های مجود در بازار لقب گیرد. ساعت های چوبی اولین بار در چین اختراع شده و مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از ویژگی های ساعت دیواری طرح چوب قدیمی تنوع در طرح و رنگ است و همین موضوع سبب شده تا طیف مشتریان آن افزایش یابد و روز به روز شاهد مشتریان جدید برای این ساعت دیواری باشیم. در این جا چند نمونه از رنگ هایی که در ساعت دیواری طرح چوب قدیمی مورد استفاده قرار گرفته است را عنوان می کنیم.

 1. رنگ سفید
 2. رنگ کرم
 3. رنگ قهه ای روشن
 4. رنگ قهوه ای سوخته
 5. رنگ قرمز
 6. رنگ مشکی
 7. رنگ آبی
 8. رنگ سبز
 9. رنگ صورتی
 10. رنگ زرد

بازار فروش ساعت دیواری طرح چوب قدیمی

بازار فروش ساعت دیواری طرح چوب قدیمی در ایران از رونق خوبی برخوردار است. چرا که این سبک کار به نوعی نوستالژی برای مصرف کنندگان به حساب می آید. ساعت دیواری برای این که بازار خوبی داشته باشد باد چند نکته مهم را در اولویت قرار دهد. اول از همه بر طرف کردن نیاز مشتری است. شخص تولید کننده باید دغدغه های مشتری را واکاوی کند و طبق سلیقه آن محصول خود را تولی نماید. در ایران شهر های زیادی هستند که تولید این سبک ساعت دیواری را انجام می دهند اما با کیفیت ترین ساعت های دیواری در شهر های زیر قابل مشاهده است:

 1. تهران
 2. اصفهان
 3. تبریز
 4. مشهد
 5. قم
 6. کرج
 7. شیراز
 8. ارومیه
 9. زنجان
 10. اراک

مرکز خرید ساعت دیواری چوبی

ساعت دیواری چوبی با کیفیت و حس نوستالژی که برای مشتریان ایجاد کرده باعث شده بازار ساعت فروشی از رونق خوبی برخوردار شود. در حال حاضر در تمامی استان ها مراکز خرید ساعت وجود دارد که علاقه مندان و مشتریان می توانند از طریق آن خرید خود را انجام دهند. برای خرید از این مراکز باید حتما به صورت نقدی وجه را پرداخت کنید زیرا پرداخت شرایطی برای شرکت ها قابل قبول نیست. به طور کلی مرکز خرید ساعت دیواری در ایران جزو پر رونق ترین بازار ها به حساب می آید.

نمایندگی فروش ساعت دیواری چوبی

یکی از اصولی که به فروش کمک می کند کیفیت و زیبایی است که خوش بختانه هر دوی این موارد در ساعت های دیواری چوبی قابل مشاهده است و شما می توانید از طریق نمایندگان این محصول را خریداری کنید. اگر هم خودتان قصد اخذ نمایندگی را دارید می توانید با مراجعه به دفتر مرکزی اقدام کنید و در صورت دارا بودن شرایط، اعطای نمایندگی صورت خواهد گرفت. به طور کلی برای اخذ نمایندگی چند شرط عمومی و خصوصی وجود دارد که اهم آن ها عبارتند از:

 • تابعیت ایرانی داشتن
 • مقید بودن به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
 • عدم سوء پیشینه
 • جواز کسب
 • عدم بدهی مالیاتی
جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری دو رنگ بیردکو در فروشگاه اینترنتی تهران

شرکت بیردکو در ساخت ساعت دیواری دو رنگ چوبی به صورت تخصصی فعالیت داشته و بهترین نوع …

تلگرام