گروه بازرگانی بیردکو
دوشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری چوبی / ساعت دیواری پذیرایی چوبی طرح سلطنتی صادراتی

ساعت دیواری پذیرایی چوبی طرح سلطنتی صادراتی

آیا می دانید ساعت دیواری پذیرایی که از طرح سلطنتی بهره می گیرند، می تواند یک انتخاب ایده آل بوده و در خانه های مختلف آن را بکار گرفت؟

بی شک بهره گیری از ساعت دیواری در پذیرایی هر خانه یک موضوع مهم است. زیرا علاوه بر آنکه زمان همیشه در دسترس بوده، به عنوان یک وسیله تزیینی نیز کاربرد دارد. به همین دلیل در خرید ساعت دیواری پذیرایی توجه زیادی شده و همیشه بهترین ها خریداری می شوند.

امروزه در مراکز فروش مختلف می توان ساعت های دیواری متنوع ای را دید که محصوص پذیرایی طراحی شده و در اختیار خریداران قرار می گیرند. این ساعت ها می توانند با در نظر گرفتن شاخصه هایی مانند رنگ، جنس، کیفیت، برند و … انتخاب شوند.

ساعت دیواری پذیرایی

ساعت دیواری پذیرایی بدنه چوبی

یکی از انواع ساعت دیواری پذیرایی که مورد توجه خریداران زیادی بوده، نوع چوبی است. چرا که چوب بکار رفته در بدنه ساعت هم آن را زیباتر کرده و هم دوام بیشتری به ساعت خواهد داد. بعلاوه طراحی و زیبا سازی ساعت دیواری چوبی امکان پذیر بوده و می توان مدل های بسیار خوب را به کمک آنها ارائه داد.

با توجه به اینکه در گذشته بدنه ساعت دیواری چوبی به صورت دست طراحی و رنگ می شده است، معمولا از دیگر ساعت ها گرانتر بوده اند. امروزه نیز قیمت آنها به دلیل داشتن چوب خوب بالاتر بوده و افراد مختلف آنها را می پسندند.

ساعت دیواری پذیرایی

ساعت دیواری چوبی طرح سلطنتی

از بهترین طرح هایی که برای ساعت دیواری چوبی در نظر گرفته شده و می توان آن را در کنار دیگر لوازم خانه قرار داد، دارای طرح سلطنتی است. این ساعت ها به دلیل داشتن زیبایی بیشتر در مقایسه با مدل های مختلف، توانسته اند افراد زیادی را به خود جلب کرده و فروش خوبی داشته باشند. در نتیجه بسیاری ازفروشگاه های ساعت دیواری این نوع ساعت را در بهترین شرایط ارائه می دهند.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری سنتی چوبی میناکاری ارزان در اصفهان

ساعت دیواری سنتی چوبی که به روش میناکاری تزیین شده، در بازار شهرهای مختلف کشور …

تلگرام