گروه بازرگانی بیردکو
سه شنبه - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری کلاسیک / ساعت دیواری فلزی کلاسیک ایرانی برای فروش عمده

ساعت دیواری فلزی کلاسیک ایرانی برای فروش عمده

آیا می دانید شرکت ها به منظور فروش عمده ساعت دیواری فلزی با طرح کلاسیک چگونه عمل می کنند؟ آیا سایت های اینترنتی نیز به آنها کمک خواهد کرد؟

هر ساعت دیواری متشکل از بخش های مختلف بوده که در هماهنگی با یکدیگر یک عملکرد خوب را تشکیل داده و در نهایت نمایشگر زمان می باشد. این بخش ها هر کدام وظیفه ای داشته که باید به نحو احسنت آن را انجام دهند.

این بخش ها در اغلب ساعت های دیواری یکسان بوده و عبارت اند از:

  • بدنه اصلی
  • صفحه نمایشگر
  • عقربه ها
  • موتور
  • جایگاه باتری
  • باتری
  • در برخی از ساعت ها پاندول
  • تقویم شمار

از همین رو طبیعتا تولید کننده هایی که ساعت ها را به بازار عرضه می دارند از بخش های مختلف به خوبی آگاهی داشته و همیشه سعی در ساخت ساعت دیواری با بهترین مواد اولیه مرغوب و مقاوم را دارند .

ساعت دیواری فلزی

ساعت دیواری فلزی طرح کلاسیک

یکی از بهترین متریال به منظور بکار بردن در بدنه ساعت، فلز است. زیرا طول عمر خوبی داشته و می توان سالها بدون مشکل از آن بهره گرفت. معمولا فلز هایی مانند استیل ، برنز ، روی و مس در ساخت بدنه ساعت کاربرد زیادی داشته و می توان در ساعت های دیواری از طرح های کلاسیک بیشترین بهره را گرفت. بدنه ای مقاوم و زیبا را خریداران در ذهن خود داشته و سعی در خرید آنها از بهترین ها دارند.

ساعت دیواری فلزی

فروش عمده ساعت دیواری

شرکت هایی که در زمینه عرضه ساعت دیواری در بازار داخلی فعالیت دارند، طبیعتا با مشتریان زیادی همکاری می کنند. زیرا محصول زیادی را به منظور فروش ارائه داده و می توانند آنچه را مشتریان مختلف سفارش داده تهیه کنند. ساعت دیواری فلزی، چوبی، پلی استر و … وقتی توسط شرکت های توزیع کننده در تعداد عمده به فروش می رسند، قطعا قیمت مناسبتری دارند. این ساعت ها می توانند توجهات زیادی را به خود جلب کنند.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری کلاسیک طرح چوب ایرانی برای فروش

یک مرکز فروش ساعت دیواری کلاسیک باید همواره طرح های جدید چوب را ارائه داده …

تلگرام