گروه بازرگانی بیردکو
چهارشنبه - ۵ شهریور ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری چوبی / ساعت دیواری سنتی چوبی میناکاری زیبا در اصفهان

ساعت دیواری سنتی چوبی میناکاری زیبا در اصفهان

ساعت دیواری سنتی چوبی که به روش میناکاری تزیین شده، در بازار شهرهای مختلف کشور مانند اصفهان با استقبال زیادی همراه بوده و مدل های زیبای آنها سفارش داده می شوند.

هر چقدر ساعت دیواری با هنرهای مختلف آمیخته شده و تزیین شود، بی تردید با سلیقه افراد مختلف سازگار بوده و آنها را راحت تر تهیه و استفاده می کنند. برای این منظور می توان تقاضای زیادی برای ساعت دیواری سنتی که به صورت خلاقانه طراحی شده، در بازار دید.

از مهمترین ساعت های دیواری که به صورت سنتی تولید شده و زیبایی خاصی دارند، نوع چوبی بوده که می توان هنرهای مختلفی را بر روی آن پیاده سازی نمود. یکی از حرفه ای ترین روش هایی که می توان این نوع ساعت را خاص کرده، هنر میناکاری است.

ساعت دیواری سنتی

ساعت دیواری سنتی میناکاری

امروزه در بازار ساعت دیواری سنتی زیادی را می توان دید که به صورت میناکاری طراحی شده و زیبایی خیره کننده ای دارند. این نوع ساعت ها که به صورت گرد، مربع و … طراحی می شوند، با در نظر گرفتن محیط خانه ساخته شده تا بتوان در کنار دیگر لوازم آنها را بکار گرفت.

ساعت های دیواری میناکاری را تولیدی های ایرانی به صورت کاملا حرفه ای و زیبا ساخته و با بکار گیری بهترین هنر خود آنها را ارائه می دهند. این ساعت ها را مصرف کننده ها مورد توجه قرار داده و برای خرید آنها به صورت مستقیم از مراکز تخصصی کمک می گیرند.

ساعت دیواری سنتی

ساعت دیواری میناکاری در اصفهان

در شهرهای مختلف کشور می توان خرید خوبی از انواع ساعت دیواری میناکاری را شاهد بود. به همین دلیل فعالیت شرکت های عرضه کننده باید به صورت هدفمند و در شهرهای مختلف صورت گیرد.

اصفهان یکی از بازارهایی ست که در آن مصرف کننده ها از کارهای سنتی استقبال زیادی کرده و این مسئله برای خریداران به شدت مورد توجه است. لذا عرضه ساعت دیواری سنتی میناکاری شده در این شهر با فروش بسیار خوبی همراه خواهد بود.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری سنتی چوبی میناکاری ارزان در اصفهان

ساعت دیواری سنتی چوبی که به روش میناکاری تزیین شده، در بازار شهرهای مختلف کشور …

تلگرام